Рівень надійності Tier II

Tier II - підвищений рівень надійності 

Згідно стандарту, відмовостійкість датацентру знаходиться на рівні 99,741% (дозволяється 22 години простою на рік) 

Tier II є наступним, в порівнянні з Tier I, рівнем на шляху підвищення надійності Центрів обробки даних. 

Незважаючи на те, що згідно цього стандарту, як і в Tier I, є тільки один шлях для подачі електроживлення до навантаження, цей шлях уже «посилений» резервуванням окремих критичних компонентів. 

Найбільш поширеними варіантами резервування при Tier II є введення в архітектуру резервного джерела живлення - електростанції (як правило дизельної - ДГУ), застосування автоматичного вводу резерву (АВР) і резервування джерела безперебійного живлення по схемі N+1. 

При такому рівні надійності споживачі захищені не тільки від провалів та стрибків або неякісної напруги. В разі зникнення електропостачання, ДБЖ забезпечує роботу обладнання завдяки енергії власних акумуляторних батарей до того часу, поки не запуститься и не вийде на робочий режим ДГУ та АВР не переключить живлення на резервне джерело. Також в разі відмови одного ДБЖ живлення автоматично здійснюється від другого.

Тим самим забезпечується безперервність подачі електроенергії споживачам по одній лінії. Однак раптовий вихід з ладу резервного джерела живлення або аварія кабельних трас живлення датацентру може призвести до знеструмлення споживачів.

Для проведення обслуговування та не тривалого ремонту ДБЖ вимикати обладнання не потрібно, тому що живлення в цей період забезпечується  від резервного. 

Для захисту обладнання такого датацентру ми пропонуємо наступні моделі ДБЖ 

>>>>>>>>>> Riello Sentinel DUAL SDU

>>>>>>>>>> Riello Sentinel Tower STW

>>>>>>>>>> Riello SENTRYUM

>>>>>>>>>> Riello MULTI POWER

Дивиться також:
Датацентр Tier I    >>>
Датацентр Tier III  >>>
Датацентр Tier IV   >>>

 TIER2 1600