Рівень надійності TIER IV
Tier IV – найвищий рівень надійності (для локального, географічно НЕ розподіленого ДатаЦентру)
Центр обробки даних відповідає рівню Tier IV, якщо зарезервовані критичні вузли (активне обладнання), лінії доставки електроенергії та комутаційне обладнання. Тобто в схемі електропостачання відсутня єдина точка відмови. Більш того, в ДатаЦентрах цього рівня деякі критичні вузли резервуються багаторазово.
Тому згадуючи систему безперебійного живлення, в контексті цього стандарту, можна почути про схему резервування 2(N+1), де 2 це захист двох незалежних ліній, а N+1 – резервування обладнання в кожній з цих ліній.
Таким чином здійснюється «паралельне» забезпечення споживачів якісним живленням, при цьому в кожній «гілці» обладнання резервується додатково.
Резервування живлення серверного і комутаційного обладнання (за аналогією з відмовостійкими схемами LAN мереж) передбачає прямі і перехресні зв'язки в ланцюгах подачі електропостачання.
Таке архітектурне рішення (в поєднанні з системою централізованого контролю і моніторингу всіх критичних компонентів інфраструктури) дає власникам ДатаЦентрів гарантований (і передбачуваний) рівень доступності.
Це, в свою, чергу дозволяє їм не тільки використовувати ДатаЦентр для власних потреб, а також ставати сервіс-провайдерами, пропонуючи послуги стороннім організаціям з зрозумілим і "прозорим" рівнем SLA.
Для проведення обслуговування джерел безперебійного живлення, та інших компонентів енергозабезпечення, немає потреби знеструмлювати критичне обладнання ДатаЦентру. Надійність електрозабезпечення (і рівень SLA також) в цьому випадку, як правило, не знижуються.
Для захисту обладнання такого датацентру ми пропонуємо наступні моделі ДБЖ
>>>>>>>>>> Riello SENTRYUM
>>>>>>>>>> Riello MULTI SENTRY
>>>>>>>>>> Riello MULTI POWER
>>>>>>>>>> Riello NextEnergy
>>>>>>>>>> Riello Master HE
Дивиться також:
Датацентр Tier I >>>
Датацентр Tier II >>>
Датацентр Tier III >>>